نمونه سوالات کارور متلب فنی حرفه ای

نمونه سوالات کارور متلب فنی حرفه ای

نمونه سوالات کارور متلب فنی حرفه ای

نمونه سوالات کارور متلب فنی حرفه ای

متلب مخفف “آزمایشگاه ماتریکس” است. این به این دلیل است که ابتدا به عنوان یک زبان برنامه نویسی ماتریسی ایجاد شد. برای مهندسان و دانشمندان طراحی شده است.

اما هرکسی که به این برنامه علاقه دارد یا به آن نیاز دارد می تواند از آن استفاده کند. Matlab یک زبان برنامه نویسی شناخته شده و نسل چهارم مانند جاوا، سی پلاس است. اکنون در برنامه های پیشرفته مانند یادگیری ماشینی، یادگیری عمیق و علم داده استفاده می شود.

MATLAB به ویژه در برنامه های مهندسی مورد استفاده قرار می گیرد. اغلب در تجزیه و تحلیل سیستم ها و محاسبات ریاضی و تجسم آنها استفاده می شود. کاربردهای اصلی عبارتند از:

  1. محاسبات جبر خطی عددی
  2. فراگیری ماشین
  3. یادگیری عمیق
  4. علم داده
  5. شبیه سازی
  6. ایجاد نمودار برای داده های بزرگ
  7. تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم
  8. توسعه الگوریتم
  9. ایجاد یک رابط کاربری گرافیکی و رابط برنامه نویسی کاربردی

گسترش روز افزون دانش در علوم مهندسی باعث شده است تا تحلیل وآنالیز مسائل پیجیده به کمک نرم افزار های پیشرفته مهدسی انجام بگیرد.امروژه به منظور اجرای طرح یا فرایندی خاص ابتدا مسائل مربوط به کمک رایانه تحلیل وشبیه سازی شده وپس از مشاهده نتایج خروجی ,طرح به مرحله اجرا میرسد.نرم افزار متلب (Matlab)یکی از نرم افزار های قدرتمندی است که علاوه بر حل مسائل پیچیده ریاصی و آماری ,قادر به شبیه سازی سیستم های پیچیده الکتریکی ,مکانیکی,ترمودینامیکی و… خواهد بود.

متلب برنامه بسیار مهمی است که بسیاری از دانشجویان و مهندسان مهندسی باید آن را بیاموزند. این به انجام محاسبات ریاضی، طراحی، تجزیه و تحلیل و بهینه سازی (ساختاری و ریاضی) کمک می کند و همچنین سرعت، دقت و دقت را به نتایج می دهد.

 

برای دریافت این فایل به باکس دانلود در پایین مراجعه کنید

اینستاگرام ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *