دانلود جزوه ریاضی عمومی ۲

دانلود جزوه ریاضی عمومی ۲

دانلود جزوه ریاضی عمومی ۲

دانلود جزوه ریاضی عمومی 2

ریاضی از دروسی بوده که شما در ابتدایی ترین مقاطع تحصیلی خود با آن آشنا شده اید و به فراخور زمان و مقطع تحصیلیتان پیچیده تر شده است.ریاضی عمومی دو که پیش نیاز آن درس دانلود جزوه ریاضی عمومی ۱ بوده وهر کدام سه واحدی بوده و هر دو در مقطع لیانس ارائه میگردد و ضمن آنکه در مقطع کاردانی با نام هایی همچون ریاضی کاربرد میباشد.

ریاضی عمومی دو درسی بوده که بیشتر در فضای سه بعدی پرداخته و به همین دلیل دانشجویان آنرا کمی مشکل میدانند.در ریاضیات عمومی دو به مباحثی چون بردار ها که شامل ویژگی آنها میباشد  ,ضرب داخلی دوبردار ,ضرب خارجی دو بردار  و در فصل دوم که هندسه تحلیلی در فضا است  به معادله خط در فضا معادله صفحه در فضا  ,سطح های استوانه ای و درجه دوم پرداخته میشود .

درفصل سوم که توابع برداری است به تابع برداری در صفحه ,فضا و معدله حرکت پرداخته میشود در فصل چهارم به مختصات قطب پرداخته میشود معرفی انواع دستگاه ها ی مختصات قطبی  و رسم منحنی ها و در فصل پنجم به توابع چند متغیر که شامل مفهوم دامنه و نمودار ,حد وپیوستگی ,مشتق گیری از توابع و کاربرد مشتق در توابع چند متغییره پرداخته میشود. فصل ششم به انگرال ها اختصاص میابد  که شامل مفاهیم و تعاریف اولیه بوده و سپس به انتگرال های یک گانه دوگانه و سه گانه  در مختصات قطبی و دکارتی پرداخته میشود.

(جزوه ریاضی عمومی دو استاد نفیسه صالحی )

برای دانلود این فایل به باکس دانلود در پایین مراجعه کنید.


اینستاگرام پروهکده


مطلب پیشنهادی : دانلودرایگان جزوه دست نویس درس ریاضی کاربردی

مطلب پیشنهادی : دانلود رایگان نمونه سوالات ریاضی عمومی+جواب

مطلب پیشنهادی : دانلود جزوه ریاضی عمومی ۱


 

0/5 ( 0 نظر )
0/5 ( 0 نظر )

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

آمارگیر وبلاگ

الکسا

Twitter Instagram Pinterest Flickr